Verhuur Extra’s tijdens uw verblijf

Wilt u gebruik maken van de extra’s
reageer dan via Contact
Of via online reserveren.

NIEUW!! bij ANRI Officieel dealer van de BRISKI scoot.
Te Koop  v.a. € 895,00 en Verhuur zie de lijst hieronder

Nu ook Wifi op het appartement.
Dagje naar de markt en/of strand. Altijd bereikbaar met de Anri Wifi bij de hand.
Aansluiting tot 10 toestellen op 1 Wifi Super snel !! (ook downloaden)

internettv Aniverhuur
 NIEUW! Te huur: vast internet en tv in uw appartement.
 Alle ned. en buitenlandse zenders( w.o.foxsport, id tv etc.)
 € 30,00 per week. Overwinteraars speciale prijs )

Nooit meer water kopen!
Anri Verhuur heeft de BritaKan voor u. inclusief filter


Extra's

Verhuur Extra’s tijdens uw verblijf
Wilt u gebruik maken van de extra’s
reageer dan via Contact Of via online reserveren.
 per weekper maand
Anri Wifi25,0080,00
IPTV 30,00
Loop-krukken 18,0050.00
Rollator 28,0070.00
Rolstoel30,00
Zware Scootmobiel 70,00225.00
Lichte Scootmobiel65,00195,00
Briski scoot70,00225,00
Kinderfiets 15.00 45.00
Kinderzitje (auto)12.0040.00
Buggy14,0045.00
Kinderbedje20.0060.00
Kinderset (bedje, potje + stoel)30.0085.00
1 pers-bed50.00120.00
Opklapbed 45.00110.00
2 pers-luchtbed 50,00150.00
T.Lift50.00150.00
Extra linnen pakket20.0060.00
Airco40.00140.00
Badkruk10.0030.00
Kluisje10.0030.00
Parasol 6.0018.00
Senseo10.0030.00
Britta waterkan icl. filter 10,0030.00
Broodrooster5.00 15.00
Grillplaat15.00 45.00
Fhon7.5020.00
Kacheltje10.0030.00
Opslag Koffer 85x49 1 pp04.50

OPSLAG !!
U kunt bagage bij ons opslaan tegen € 4,50 per maand per koffer. 1 koffer PP
Dit mogen koffers zijn met een afmeting van max.: 85 x 49 cm.