Verhuur Extra’s tijdens uw verblijf

Wilt u gebruik maken van de extra’s
reageer dan via Contact
Of via online reserveren.

NIEUW!! bij ANRI Officieel dealer van de BRISKI scoot.
Te Koop  v.a. € 895,00 en Verhuur zie de lijst hieronder

 

Nu ook Wifi op het appartement.
Dagje naar de markt en/of strand. Altijd bereikbaar met de Anri Wifi bij de hand.
Aansluiting tot 10 toestellen op 1 Wifi Super snel !! (ook downloaden)

 

internettv Aniverhuur
 NIEUW! Te huur: vast internet en tv in uw appartement.
 Alle ned. en buitenlandse zenders( w.o.foxsport, id tv etc.)
 € 30,00 per week. Overwinteraars speciale prijs )

 

 

Nooit meer water kopen!
Anri Verhuur heeft de BritaKan voor u. inclusief filter


 per 3 dagenper weekper maand
Anri Wifi25,0080,00
IPTV 30,00
Loop-krukken 9,0018,0050.00
Rollator 14,0028,0070.00
Rolstoel15,0030,00
Zware Scootmobiel 40,0070,00225.00
Lichte Scootmobiel35,0065,00195,00
Briski scoot40,0070,00225,00
Kinderfiets 15.00 45.00
Kinderzitje (auto)7.0012.0040.00
Buggy10,0014,0045.00
Kinderbedje3.5020.0060.00
Kinderset (bedje, potje + stoel)5,0030.0085.00
1 pers-bed35.0050.00120.00
Opklapbed 30,0045.00110.00
2 pers-luchtbed 25,0050,00150.00
T.Lift50.00150.00
Extra linnen pakket20.0060.00
Airco7.0040.00140.00
Badkruk10.0030.00
Kluisje4.5010.0030.00
Parasol 3.006.0018.00
Senseo4.5010.0030.00
Britta waterkan icl. filter 10,0030.00
Broodrooster5.00 15.00
Grillplaat15.00 45.00
Fhon7.5020.00
Kacheltje10.0030.00
Verhuur Extra’s tijdens uw verblijf
Wilt u gebruik maken van de extra’s
reageer dan via Contact Of via online reserveren.

OPSLAG !!
U kunt bagage bij ons opslaan tegen € 3,50 per maand per koffer.
Dit mogen koffers zijn met een afmeting van max.: 85 x 45 cm.